Par mums

No neliela reģionālā uzņēmuma Ventspilī līdz vienam no Latvijas vadošajiem būvuzņēmumiem - tā vislabāk raksturot Ostas celtnieks attīstību vairāk nekā 25 gadu darbības laikā.

No maza reģionāla uzņēmuma līdz tirgus līdera statusam

Mūsu pirmsākumi meklējami vēl iepriekšējā gadsimtā – tālajā 1994. gadā, kad Ventspilī tika dibināts neliels reģionālais būvuzņēmums Ostas celtnieks. Kopš tā laika neatlaidīgi esam gājuši savu ceļu, sastopoties ar lielākiem un mazākiem izaicinājumiem, un tagad, pēc 28 gadiem, varam lepoties ar to, ka neatlaidīga darba rezultātā esam kļuvuši par vienu no Latvijas vadošajiem būvuzņēmumiem ar vairāk nekā 200 cilvēku lielu komandu, apjomīgu profesionālās tehnikas vienību parku, kā arī ražošanas bāzēm Rīgā un Ventspilī.

“Mūsu misija un vīzija, komanda”

Paplašinot darbību, esam saglabājuši sākotnējo uzņēmuma darbības misiju – radīt paliekošas vērtības, vienlaikus rūpējoties, ka tiek saglabāts arī vēsturiskais mantojums. Tā ir svarīga gan mums kā uzņēmumam, gan mūsu komandai, tāpēc mēs nemitīgi apgūstam jaunu tehnoloģiju izmantošanu un sekojam būvniecības nozares aktualitātēm, lai spētu klientiem piedāvāt ne vien mūsdienīgus, bet arī ilgtspējīgus un videi draudzīgus risinājumus.

Bez labas komandas nav iespējams sasniegt augstākās virsotnes, tāpēc mēs lielu uzmanību pievēršam ne tikai tam, kā mūs redz klienti, bet arī tam, kā jūtas mūsu darbinieki.

Ostas celtnieks kā komandu vislabāk raksturo ilggadēja pieredze, dinamisks raksturs un darbība ciešā saskaņā ar uzņēmuma vērtībām, kas kopā ar neatlaidīgu darbu palīdzējusi piepildīt daudzu klientu sapņus.

Lai saglabātu augstu kvalitātes latiņu, rūpējamies ne tikai par klientu projektu realizāciju augstā līmenī, bet arī nemitīgi uzlabojam uzņēmuma iekšējos procesus, ko apliecina uzņēmumā ieviestā integrētā vadības sistēma atbilstoši standartiem ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 un ISO 45001:2018.